Counter Strike: Global Offensive Server Kiralama

Türkiye’nin en kaliteli ve yüksek performanslı oyun serverlarını barındıran DSunucu.com’dan CS:GO server kiralamanın avantajları çok fazladır. Günlük yedekleme sistemleri ve kesintisiz hizmet desteği ile müşteri memnuniyeti DSunucu’nun en çok önem verdiği şeylerden birisidir. Günümüzde çoğu tecrübeli ve e-spor oyuncuları özellikle antreman amaçlı olarak CS GO sunucu kiralama yapmaktadır. Web sitemiz üzerinden satın alma işlemini anında otomatik olarak yapabilirsiniz. Ödeme yöntemi olarak banka kartı, kredi kartı, mobil ödeme ve havale, eft olarak yapabilirsiniz. Satın alma işleminden sonra e-mail adresinize sunucunuzu yönetebileceğiniz kullanıcı adı ve şifre bilgileri otomatik olarak gönderilecektir. Bu bilgiler ile kontrol paneline giriş yapabilir ve sunucunuzu kolayca yönetebilirsiniz. Sunucu satın alma işlemi yapıldıktan sonra otomatik olarak kurulacak ve ortalama olarak 30 dakika içerisinde aktif olacaktır.CSGO server kiralama ucuz mu arıyorsunuz? Doğru adrese hoş geldiniz. Tüm CS:GO sunucularımız 32 slot olarak kiralanmaktadır. Özel talebiniz var ise lütfen canlı destek ile iletişime geçiniz. 64 tick ve 128 tick olarak iki farklı seçenek bulunmaktadır. CS:GO serverınız oyun içerisindeki bulunan topluluk sunucuları arasında gözükür ve isteyen herkes servera kolayca bağlanabilir. Serverlarımızın lokasyonu TÜRKİYE olduğu için en üst sıralarda bulunacaktır.

Panel’e erişmek için bağlantıya tıklayabilirsiniz.YÖNETİM PANELİ

Bilgilendirme: Panel girişi yapabilmek için aktif bir hizmetiniz bulunması gerekmektedir. Satın alma işlemleri sonrası giriş bilgileri kayıtlı olduğunuz email adresine gönderilecektir.

40₺ aylık

CS:GO #1

 • 32 SLOT
 • ADMİN YÖNETİM PANELİ
 • 64 TİCK
 • MOD EKLENTİ YÜKLEME
 • PLUGİN YÜKLEME
 • OTOMATİK SERVER GÜNCELLEME
 • ÖZEL BAŞLANGIÇ AYARLAYABİLME
 • PANELE ALT KULLANICI EKLEYEBİLME
 • TÜRKİYE LOKASYON
 • DÜŞÜK (PİNG) MS
 • LİMİTSİZ TRAFİK
 • FTP ERİŞİMİ
 • UPTIME SÜRESİ – %99.99

SATIN AL

CS:GO Sunucu Genel Özellikleri

Koruma Sistemi

Saldırılara karşı sunucunuzu anında yurt dışına erişim kapatarak dilerseniz önlem alınabilmektedir.

Steam Topluluk Sunucuları

Cs:GO Server kirala sunucularımızın tamamı steam topluluk sunucuları listesinde ekli durumdadır.

GameTracker Listesi

Cs:GO sunucu kirala sunucularımızın tamamı GameTracker litesinde eklidir.

Admin Panel

Özel olarak tasarlanan ve yönetiminizi kolaylaştırılacak olan panel sistemimiz ile yönetiminiz en üst düzeye çıkacak!

FTP Erişimi

Panel üzerinden kolayca FTP erişimi sağlayabilir ve yönetebilirsiniz.

Hızlı İndirme

Tüm server dosyaları ve tüm yeni yükleyeceğiniz dosyalar otomatik olarak hızlı indirme ( FASTDL ) sistemine bzip2 sıkıştırmalı yüklenir.

Token Yönetimi

CS:GO sunucularında token ile uğraşmanıza gerek kalmadan TOKEN yönetimi tarafımızdan yapılmaktadır. Sizin TOKEN ile uğraşmanıza gerek kalmadan yardımcı olmaktayız.

FTP Erişimi

Panel üzerinden kolayca FTP erişimi sağlayabilir ve yönetebilirsiniz.

Hızlı İndirme

Tüm server dosyaları ve tüm yeni yükleyeceğiniz dosyalar otomatik olarak hızlı indirme ( FASTDL ) sistemine bzip2 sıkıştırmalı yüklenir.

Sıkça Sorulan Sorular

Sunucu ödemeleri ne kadar süredir?

CS:GO sunucu kiralama işlemleriniz size bağlıdır. Dilerseniz 1 ay, 3 ay, 6 ay, 12 aylık ödeme yapabilirsiniz. 1 ay üzeri kiralamalarınızın tümünde özel olarak indirim sağlanmaktadır. Süre bitiminde ödeme yapmazsanız sunucunuz otomatik olarak kapanıcaktır.

Alt Yapınız Hangi Ülkede?

CS:GO sunucularımızın tüm altyapısı Türkiye’de barınmaktadır. Bu sayede herhangi bir soruna karşı anında müdahale imkanı sağlanabilmektedir ve ayrıca düşük ping (ms) sağlanmaktadır.

Kampanya Var mı?

Tüm hizmetlerimizde 3 ay, 6 ay ve 12 ay olmak üzere üç farklı kampanyamız bulunmaktadır. 1 ay ve üzeri tüm alımlarınızda otomatik olarak özel indirim uygulanacaktır.

Satın Aldığım Sunucuyu Nasıl Yönetebilirim?

Satın aldığınız sunucunuzun yönetim paneli bilgileri tarafınıza otomatik olarak email gönderilecektir. Giriş yaptıktan sonra size sunduğumuz panelin oldukça kolay bir arayüzü bulunmaktadır. Bu sayede yönetiminizi kesintisiz ve hızlı yapabilirsiniz. Admin panel görüntüleri için yukarıdaki panel görüntülerini inceleyebilirsiniz.

Özel Plugin-Harita-Mod Hakkında Yardımcı Oluyor musunuz?

Satın aldığınız sunucunuzun temel bağlantı ve kurulumları ile alakalı destek oluyoruz ancak özel içerik desteğimiz bulunmamaktadır. Bu tamamen kiralayan kişiye aittir. Panel üzerinden kolayca mod, harita, plugin steam workshop uygulaması sayesinde tek tık ile yükleyebilir ve entegre edebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri Neler?

Mobil Ödeme, Kredi veya Banka Kartı ile 3D ödeme, havale, eft, bitcoin ile ödeme yapabilirsiniz.

DSunucu Bilişim Çözümleri A.Ş.
Top