DSunucu kalitesi ile sürekli ve kesintisiz hizmetin keyfini çıkarın!

Aşağıdan bazı hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz.

Hosting

DSunucu %99.99 ortalama uptime oranı ile, ekonomik ve sorunsuz hosting hizmetlerinden bir çok müşteri faydalanmaktadır. Özellikle SSD hard disk altyapısı ile web siteleriniz çok hızlı yanıt verebilmesini sağlamaktadır. Eğer sizde DSunucu kalitesine geçmek isterseniz web siteniz 1 gbit hat alt yapısında barınacaktır!

VDS

DSunucu kalitesi ile 1Gbit Up/Down trafik sınırsız VDS kiralama fırsatını yakalamak ister misiniz? Hat hızımız konusunda oldukça iddaalıyız! Tüm VDS Windows yazılımlı paketlerimizde dilerseniz ücretsiz olarak DDOS koruması sağlayabiliriz! Dilerseniz ücretsiz olarak kullanabileceğiniz PLESK Panel kurulumunu ücretsiz olarak sağlayabiliriz! Hem de DSunucu.com kalitesi ile aylık ücret ödemeden! VDS Sunucularımızda dilediğiniz tüm işletim sistemlerinin kurulumunu sağlayıp kullanımınıza hazır edebiliriz.

Oyun & Ses Sunucuları

DSunucu gelişen ve devamlı olarak büyüyen oyun dünyasına ayak uydurmaya devam ediyor! Sizde DSunucu kalitesi ile bir çok oyunun serverını saniyeler içerisinde kiralayabilir ve kendi oyun sunucunuza sahip olabilirsiniz!

Bulut Depolama

Bulut depolama çözümüne mi ihtiyacınız var? Doğru adrese hoş geldiniz. DSunucu kalitesi ile hem mobil, hem pc aplikasyonu ile sorunsuzca bir bulut depolama hizmeti kullanabilirsiniz. Dilerseniz telefonunuzda bulunan tüm verileri kolayca yedekleyebilir, dilerseniz bilgisayarınızdaki verileri yedekleyebilirsiniz. Aynı zamanda hem telefon hem de bilgisayarınıza aplikasyon sayesinde kolayca geri yükleyebilir ve indirebilirsiniz. Hemen aşağıdaki paketleri inceleyin ve size uygun olan paketi seçerek bulut depolama hizmetini kullanmaya başlayın!

Fiziksel Sunucu

DSunucu kalitesi ile 1Gbit Up/Down hat ile Sunucu Kiralama fırsatını yakalamak ister misiniz? Hat hızımız konusunda oldukça iddaalıyız! 7 gün 24 saat destek ekibimiz ile Türkiye’nin en güvenilir datacenterında bulunan sunucularımız ile performansın doruklarına ulaşacaksınız!

Sunucu Barındırma

DSunucu kalitesi ile 1Gbit Up/Down hat ile Sunucu Barındırma fırsatını yakalamak ister misiniz? Hat hızımız konusunda oldukça iddaalıyız! 7 gün 24 saat destek ekibimiz ile Türkiye’nin en güvenilir datacenterında bulunan sunucularınız ile performansın doruklarına ulaşacaksınız!

Web Tasarım

DSunucu’nun uzman tasarımcıları bugüne kadar bir çok firma ve kişi için kaliteli web siteleri tasarlamıştır. Sizlerde gerçekten özen ile hazırlanmış ve Google SEO uyumlu bir web sitesi ihtiyacınız bulunuyor ise hemen iletişime geçerek özel fiyat alabilir veya hazır tasarımlarımızı inceleyebilirsiniz!

Lisanslar

DSunucu kalitesi ile sunucu ve yazılımlarınıza en uygun fiyatlar ile lisanslarınızı temin edebilirsiniz!

Domain Kayıt

DSunucu kalitesi ile Domain kayıt işlemlerinizi anında gerçekleştirebilir ve en uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz!

DSunucu Bilişim Çözümleri A.Ş.
Top