Sınırsız Hosting paketlerimizde ücretsiz olarak haftalık iki adet yedekleme yapılmaktadır. Tüm hosting paketlerimizde ücretsiz olarak kolay yönetim sağlayabilmeniz adına Plesk Panel kullanılmaktadır. Eğer başka bir host firmasında bir siteniz var ve bunu taşımayı düşünüyorsanız dert etmeyin! Ekibimiz web sitenizin taşınabilmesi için ücretsiz olarak sizlere destek verecektir! Hemen iletişime geçin ve web sitenizi ücretsiz olarak taşıyalım! Ayrıca firmamızdan hosting paketi satın alan herkese paket altında bulunan drive alanı hosting kullanımınız süresince hediye!

DSunucu.com

Hosting Genel Özellikleri

Sınırsız Hosting #1

PLESK PANEL

sadece
100 ₺/Yıl

(%20 İNDİRİM!)

 • 10 Site
 • SINIRSIZ Disk Alanı
 • SINIRSIZ Aylık Trafik
 • SINIRSIZ Subdomain
 • SINIRSIZ E-Mail Hesabı
 • SINIRSIZ MYSQL Veri Tabanı
 • %100 CPU Limiti
 • Ücretsiz SSL!
 • Ücretsiz Haftalık Yedekleme
 • HEDİYE! 10 GB Bulut Depolama

SATIN AL

Sınırsız Hosting #2

PLESK PANEL

sadece
190 ₺/Yıl

(%20 İNDİRİM!)

 • 20 Site
 • SINIRSIZ Disk Alanı
 • SINIRSIZ Aylık Trafik
 • SINIRSIZ Subdomain
 • SINIRSIZ E-Mail Hesabı
 • SINIRSIZ MYSQL Veri Tabanı
 • %100 CPU Limiti
 • Ücretsiz SSL!
 • Ücretsiz Haftalık Yedekleme
 • HEDİYE! 15 GB Bulut Depolama

SATIN AL

Sınırsız Hosting #3

PLESK PANEL

sadece
400 ₺/Yıl

(%20 İNDİRİM!)

 • 50 Site
 • SINIRSIZ Disk Alanı
 • SINIRSIZ Aylık Trafik
 • SINIRSIZ Subdomain
 • SINIRSIZ E-Mail Hesabı
 • SINIRSIZ MYSQL Veri Tabanı
 • %100 CPU Limiti
 • Ücretsiz SSL!
 • Ücretsiz Haftalık Yedekleme
 • HEDİYE! 20 GB Bulut Depolama

SATIN AL

Sınırsız Hosting #4

PLESK PANEL

sadece
700 ₺/Yıl

(%20 İNDİRİM!)

 • 100 Site
 • SINIRSIZ Disk Alanı
 • SINIRSIZ Aylık Trafik
 • SINIRSIZ Subdomain
 • SINIRSIZ E-Mail Hesabı
 • SINIRSIZ MYSQL Veri Tabanı
 • %100 CPU Limiti
 • Ücretsiz SSL!
 • Ücretsiz Haftalık Yedekleme
 • HEDİYE! 30 GB Bulut Depolama

SATIN AL

Hosting Genel Özellikleri

99.99% Uptime

Güncel sunucu donanımlarımız ve güçlü internet altyapımız sayesinde web siteniz ortalama %99.99 uptime hizmeti verecektir.

Virüs ve Spam Koruması

Satın alacağınız tüm hosting paketlerinde spam ve virüs koruması ücretsiz olarak sunulmaktadır.

7/24 Destek

Tüm hosting müşterilerimize 7 gün 24 saat boyunca teknik destek ücretsiz olarak verilmektedir.

Site Taşıma

Daha önce farklı bir firmada hosting hizmetiniz var ise ihtiyaç halinde ücretsiz olarak web sitenizi bizden satın almış olduğunuz hosting sistemine taşıma işlemi sağlıyoruz.

1 Gbit Hat

Hosting sunucularımız 1 Gbit Up/Down bağımsız hat içerisinde bulunmaktadır. Web siteleriniz daha önce hiç bu kadar hızlı olmamıştı!

Ücretsiz Yedekleme

Tüm hosting paketlerimizde web sitelerinizin yedekleri ücretsiz olarak haftalık 2 defa yedeklenmektedir. Tek tık ile dilerseniz tekrar yedek dosyanızı geri yükleyebilirsiniz.

Ücretsiz SSL Sertifikası

Tüm hosting paketlerimizde ücretsiz olarak SSL sertifikası hizmeti veriyoruz. Ekstra olarak SSL sertifikası satın almanıza gerek kalmaksızın, hosting süreniz boyunca SSL sertifikanız ücretsiz olacaktır.

SSD Hard Disk

Hizmetini verdiğimiz güçlü SSD hosting alt yapısı sayesinde web sitelerinizdeki hız ve performans artışını gözle görülür bir şekilde hissedeceksiniz.

Wordpress Kurulum

Tüm hosting paketlerimizde tek tık ile wordpress kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Hosting Nedir ve Ne Amaçla Kullanılır?

Hosting internet sitelerinizin çalışabilmesini, internet ortamında hazırlamış olduğunuz içeriklerin büyük internet Dünya’sına erişimin açılmasını sağlayan, sürekli olarak kesintisiz bir şekilde erişimini devam ettiren ve sunucular içerisinde barınan bir web yazılım sistemidir.

Hosting, internet ortamında aynı anda yüzler hatta binlerce kişiye web siteniz üzerinden hazırlamış olduğunuz içerikleri kesintisiz bir şekilde yayın yapmanızı sağlamaktadır. Web sitenize ait tüm içerikleri internet ortamına sunan sisteme web sunucusu (web server), ayrıca bu verileri saklama, barındırma ve sunumunu yapan sisteme ise web hosting denilmektedir.

Web siteniz veya uygulamanızın çalışabilmesi için sunucu ortamında en iyi performansı sağlayabilmeniz adına en iyi performanslı hosting paketleri oluşturulmuştur. Neredeyse her bütçeye uygun olarak tasarlanan bu paketleri satın almanız halinde ödeme sonrasında otomatik olarak aktivasyon işlemi sağlanmaktadır.

Neden hosting hizmeti kullanmalıyım?

Hazırlamış olduğunuz içerik ve uygulamalarınızı yayınlamanız için en çok tercih edilen sistem hosting sistemleridir. Bu sistemlerimiz sayesinde eğer bir kısıtlama yapmazsanız Dünya’nın her yerinden internet erişimi bulunan tüm ortamlardan web sitelerinize hızlı ve güvenilir bir şekilde erişim sağlanabilecektir.

Hosting hizmeti ev veya ofis ortamında bulunan bilgisayarlar ile yayın yapmamaktadır. Bu şekilde yapılan yayınlar amatör ve yetersiz kalmaktadır. Hosting hizmeti fiziksel ve güçlü sadece bu iş için tasarlanan sunucu (server) içerisinde barınmaktadır. Bu sebepten dolayı ev veya iş ortamında yapılan hosting hizmetlerinin yetersiz kalacağı için sizleri profesyonel sistemlerimize davet ediyoruz.

7 gün 24 saat sürekli yayın yapan hosting sunucularımız sayesinde düzenli ve kaliteli bir web hizmeti sunabilirsiniz.

Hosting Paketini Değiştirebilirmiyim?

Satın almış olduğunuz hosting paketi 1 yıl süre boyunca geçerlidir. Eğer farklı bir pakete geçiş yapmak isterseniz bunu canlı destek sistemimizden talep edebilirsiniz. Satın almış olduğunuz hosting hizmetinizin bedeli düşülerek diğer hosting hizmetinin bedeli arasındaki fark ödenerek geçiş işlemlerinizi sağlayabiliriz.

Ücretsiz SSL ne kadar süre ile geçerli?

Ücretsiz SSL hizmetimiz hosting paketiniz aktif olduğu süre boyunca geçerlidir. Bu işlem panel üzerinden otomatik olarak yönetimi kolay bir şekilde sağlanabilmektedir.

Hediye Drive Alanı Nedir?

Hediye Drive alanı, tüm hosting müşterilerimize özel olarak sunulan bir hediye hizmettir. Bu hizmet sayesinde bulut sisteminde saklama alanı elde etmiş olursunuz. Bu saklama alanınızı dilerseniz mobil telefon üzerinden, dilerseniz bilgisayarınız üzerinden erişebilir ve çok kolay bir şekilde yönetimini sağlayabilirsiniz. Size özel olarak vereceğimiz kullanıcı adı ve şifre ile size özel bulut saklama alanına erişebileceksiniz. Giriş için bulut.dsunucu.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Domain adresimi nasıl buradaki hostingimde kullanırım?

Yapmanız gereken işlem domaini satın almış olduğunuz firmadan DNS yönlendirmesini (isim sunucusunu) ns1.dsunucu.com ve ns2.dsunucu.com yapmaktır.

Daha sonrasında hosting paketi bilgileriniz ile web sitesini yayınlayabilir ve ayarlarını gerçekleştirebilirsiniz.

Hosting satın almadan önce nelere dikkat etmeliyim?

Hosting satın almadan, herşeyden önce web sisteminiz veya uygulamanızın hangi işletim sistemine daha uygun olduğunu seçmeniz gerekmektedir. Bu işlem için aşağıda bulunan “Windows ve Linux Hosting nedir? “sıkça sorulan sorular kısımını inceleyebilirsiniz. Daha sonrasında paket seçim işlemi gerçekleştirirken mutlaka, disk kapasitesi, veritabanı adeti, site sayısı, mail hesap adeti gibi özelliklere dikkat ederek seçim işlemi yapmanızı öneririz.

Hosting Hesabımı Sıfırlayabilirmiyim?

Hosting içeriğiniz sıfırlanabilmektedir. Bu işlem için canlı destek sistemimiz ile iletişim kurmanız gerekmektedir.

Hosting paketim yedekleniyormu?

Tüm hosting sistemlerimizde haftada 2 defa olmak üzere otomatik tüm web içeriğiniz ücretsiz olarak yedeklenmektedir. Bu web yedeklerinizi dilerseniz sistem üzerinden indirebilir veya tek tık ile web sitenizi o tarihe geri yükleyebilirsiniz.

IonCube Loader Desteği Varmı?

Tüm hosting sistemlerimizde IonCube Loader sistemi otomatik olarak aktiftir. Bu özelliği herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmadan kullanabilirsiniz.

Hosting ile Mail adresi açabilirmiyim?

Evet, bağlı bulunduğunuz paket kapsamında ne kadar kota olacağı ve kaç adet açabileceğinizi paket kapsamlarını inceleyerek öğrenebilirsiniz. Hosting sistemlerimizde ayrıca webmail (web yönetim paneli) bulunduğundan dolayı internet bulunan tüm ortamlardan rahatlıkla mail adresinizi kontrol edebilirsiniz. Ayrıca mail sistemlerimizde otomatik yönlendirme gibi özelliklerde ücretsiz olarak verilmektedir.

Sabit IP ile Hosting alabilirmiyim?

Evet, mevcut durumda bulunan tüm hosting paketleriniz için size özel olarak sabit IP tahsis edilebilir ve kullanabilirsiniz. Bu işlem için canlı destek ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Size özel belirlenicek olan IP adresi bedeli aylık olarak 10₺ bedeli bulunmaktadır.

PHP sürümleri nedir?

DSunucu tüm stabil PHP versiyonlarını hosting hizmetlerinde barındırmaktadır. Ayrıca güncel çıkacak olan tüm PHP sürümleride sistemlerimize otomatik olarak eklenmeye devam edecektir. Paneliniz üzerinden kolayca PHP versiyonunuzu seçebilirsiniz. Şuan mevcut PHP sürümleri ise: 5.5, 5.6, 7.1, 7.3, 7.4’dir.

PHP özellikleri nedir?

DSunucu bünyesinde barınan tüm hosting paketlerinde varsayılan olarak 7.3.1 php sürümü kullanılmaktadır. Dilerseniz bu ayarı paneliniz üzerinden değiştirebilirsiniz. Ayrıca aşağıda PHP ayarları şu şekilde belirtilmiştir;

memory_limit: 256M

max_execution_time: 250

max_input_time: 250

post_max_size: 256M

upload_max_filesize: 256M

short_open_tag: on

Windows ve Linux Hosting Nedir?

Web sitesini hazırlayan bir çok kişi alan adı (domain) kayıt işlemi yaptıktan sonra hostinginin ne olacağı konusunda kararsız kalabiliyor. Burada karşınıza iki ayrı seçenek çıkmaktadır. Hosting hizmeti seçerken web yazılım sisteminizin diline dikkat edilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında kolay bir şekilde hosting hizmetinizi satın alabilirsiniz. Aşağıda detayları verilen hosting hizmetlerini incelemenizi tavsiye ederiz.

Neden Linux Hosting seçmeliyim?

PHP,MySQL uygulama ve web yazılımları Windows ve Linux ortamlarının her ikisindede aktif olarak çalışabilmektedir. Ancak bu konuda Linux hostingler, Windows Hostinglere nazaran daha ileri düzey ve profesyonel içerik sahibidir. Linux hostingler PHP desteği bulunmasından dolayı WordPress, Joomla, Smf vb. açık kaynaklı yazılımları daha performanslı bir şekilde çalıştırmaktadır.

Linux Hosting
Yazılım tipi Açık kaynak
Web sunucusu Apache, Litespeed, Nginx
Yazılım dili Perl, PHP, Python, Ruby
Veritabanı MySQL, MariaDB
Kontrol Panelleri cPanel, Plesk, CWP, VestaCP vb.
Yazılımlar WordPress, Joomla vb.

Neden Windows Hosting seçmeliyim?

ASPASP.NETASPX.NET.NET Framework ve Microsoft SQL 2008 veritabanı kullanan uygulamalarınız için Windows platformunu tercih edebilirsiniz. ASP tabanlı web sitelerini sorunsuz çalıştıran Windows Hosting, aynı zamanda Linux Hosting’in çalıştırdığı PHP, HTML, MySQL uzantı ve bileşenlerini çalıştırma özelliğine de sahiptir.

Windows Hosting
Yazılım tipi Sertifikalı
Web sunucusu Microsoft IIS
Yazılım dili VBScript, ASP.NET
Veritabanı MSSQL, Microsoft Access
Kontrol Panelleri Plesk, MaestroPanel vb.
Yazılımlar Exchange, .NET Applications, SharePoint

Eğer web site veya uygulamanızda MSSQL veritabanı ve ASP.NET yazılım desteği bulunmuyorsa size önerimiz Linux Hosting olacaktır.

DSunucu Bilişim Çözümleri A.Ş.
Top