TS3 Server Kiralama (Yeni Sürüm)

Eski sürüm kiralamak istiyorsanız BURAYA tıklayınız.

Türkiye’nin en kaliteli ve yüksek performanslı ses verisini taşıyan dsunucu.com’dan teamspeak3 kiralamanın avantajları çok fazladır. Günlük yedekleme sistemleri ve kesintisiz hizmet desteği ile müşteri memnuniyeti dsunucu’nun en çok önem verdiği şeylerden birisidir. Günümüzde çoğu tecrübeli oyuncular TeamSpeak 3 kullanmaktadır. Hal böyle olunca TeamSpeak 3 server kiralama ihtiyacı doğmuştur. Web sitemiz üzerinden TeamSpeak 3 satın alma işlemi yapabilirsiniz. TeamSpeak 3 yeni sürümlerini web sitemiz üzerinden indirebilirsiniz. Serverlarımız TeamSpeak son versiyon client kullanmaktadır. Sunucularımıza bağlanabilmeniz için aşağıdan yeni sürüm indirebilirsiniz.DSunucu.com ayrıcalığı ile sorunsuz TeamSpeak 3 server yönetimini sağlayabilirsiniz. Üstelik satın alma işlemlerinizde 6 ay ve 1 yıllık uzun vade kiralama işlemlerinizde %30’a varan indirimler sizleri bekliyor! Ayrıca mobil ödeme seçeneğide mevcuttur!

TeamSpeak 3 son versiyon indir

Panel’e erişmek için bağlantıya tıklayabilirsiniz.YÖNETİM PANELİ

Bilgilendirme: Panel girişi yapabilmek için aktif bir hizmetiniz bulunması gerekmektedir. Satın alma işlemleri sonrası destek ekibi ile iletişime geçerek veya kullanıcı panelinizden panel erişim bilgilerinizi edinebilirsiniz.

20₺ aylık

TS3 Yeni Sürüm #1

  • 32 SLOT
  • ADMİN YÖNETİM PANELİ
  • YENİDEN KURULUM SEÇENEĞİ
  • FULL YETKİ SİSTEMİ
  • ODA SİSTEMİ
  • TRAFİK ALANI – SINIRSIZ
  • SES KALİTESİ– YÜKSEK
  • UPTIME SÜRESİ – %99.99
  • 7/24 DESTEK

SATIN AL

TS3 Sunucu Genel Özellikleri

99.99% Uptime

Güncel sunucu donanımlarımız ve güçlü internet altyapımız sayesinde TeamSpeak 3 sunucunuz ortalama %99.99 uptime hizmeti verecektir.

7/24 Destek

Tüm sunucu, vds ve server müşterilerimize 7 gün 24 saat boyunca teknik destek ücretsiz olarak verilmektedir.

1 Gbit Hat

Sunucularımız 1 Gbit Up/Down bağımsız hat içerisinde bulunmaktadır. TS3 sunucunuz daha önce hiç bu kadar sorunsuz ve lagsız olmamıştı!

Sıkça Sorulan Sorular

TS3 Sunucularına Destek Sağlıyormusunuz?

TS3 sunucularına destek sağlıyoruz. Tıpkı her hizmetimize sağladığımız gibi. Ancak özel içerik plugin vs desteğimiz bulunmamaktadır. Bunları internet üzerinden araştırarak bilgi edinebilirsiniz.

Alt Yapınız Hangi Ülkede?

TS3 sunucularımızın tüm altyapısı Türkiye’de barınmaktadır. Bu sayede herhangi bir soruna karşı anında müdahale imkanı sağlanabilmektedir.

Kampanya Var mı?

Tüm hizmetlerimizde 6 ay ve 12 ay olmak üzere iki farklı kampanyamız bulunmaktadır. 6 ay alımlarda 1 ay, 12 ay alımlarda ise 2 ay ücretsiz olarak kampanya sağlamaktayız.

TS3 Admin Panel Var mı?

Kolay bir şekilde yönetebilceğiniz, web üzerinden erişim sağlanabilen ve Türkçe olarak panel sağlamaktayız.

DNS Hizmeti Var mı?

Ücretsiz olarak DNS hizmeti sağlayabiliriz. Örnek verecek olursak ts.dsunucu.com yerine (istek adınız).dsunucu.com olarak erişim verebiliriz. Bu talebiniz için mutlaka destek ekibimiz ile irtibata geçiniz veya sipariş öncesinde not kısımında bunu iletebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri Neler?

Mobil Ödeme, Kredi veya Banka Kartı ile 3D ödeme, havale, eft, bitcoin ile ödeme yapabilirsiniz.

DSunucu Bilişim Çözümleri A.Ş.
Top